budowa domu formalnosci krok po kroku 2016

Zapobieganie Collapse Struktura za Pomocą Construction Chemicals

W ostatnich latach pojawiło SIĘ Wiele dużych katastrof Profilu Gdzie Struktury uległy rozpadowi; W niektórych przypadkach Były katastrofalne skutki. Wiele Rzeczy Moze Mieć wpływ na stabilność budynku LUB innego rodzaju Struktury. Z biegiem Czasu, czynniki TAKIE Jak ekstremalne warunki pogodowe, trzęsienia Ziemi, LUB PO prostu pogorszenia zajmie Swoje piętno na strukturze. Niektórych z ostatnich, Wysokiej PROFIL Wiadomościach historie pokazały Nam współpracy SIĘ moze zdarzyć, gdy konstrukcja moze wytrzymać więcej.

W dniu 19 Czerwca 2008 Pracownik budowlany stracił Życie w Houston w Teksasie, gdy rusztowania I CZĘŚĆ ŚCIANY zawaliła, zatrzymując kilku Pracowników w gruzach, A na 4 marca 2008 Roku zwolniło budynek zawalił SIĘ W Harlemie wag Nowym Jorku; monitowania zaprzestania Sluzby Kolejowej w okolicy ZE wzgledu na obawy, ZE Wibracje z pociągów moze spowodować sąsiednim budynku, ABY zwinąć Jak rowniez.

W Kenii, od Grudnia 2006 Roku, Duży budynek w budowie zawalił, raniąc dziesiątki robotników budowlanych i zabijając ponad 11. normą Budowlanych wydają SIĘ Być Przyczyna Tej tragedii. Kolejny budynek załamanie w Iranie w dniu 30 Czerwca 2008 Roku pochłonął 19 osob; Przyczyna Tego tragicznego zawalenia budynku byla niestabilność budynku.

Budynki zwijanie SA katastrofalne, ale istnieją rowniez pewne niedawne tragédie dotyczące upadku mostów i tuneli. W Wieluniu oo Tych przypadków Słaba Budowlanych LUB erozji SA winni katastrofy.

W lipcu 2006 Roku nowożeńcy para musiałaby Ich Życie Razem przerwana, gdy podjął brzemienną w skutkach decyzję, ABY przejechać przez Boston Big Dig tunelu, a ponad 12 ton betonu spadł na Ich samochodu z sufitu tunelu. Mąż byl w powyżej tygodnia SIĘ czołgać oo Ich zgnieciony Samochód, ALE JEGO Żona nie nie mial tyle Szczęścia i został zabity.

Artykuł napisany przez: