Trzy Sposoby wybuchowe chwycić Widza uwagę i utrzymać JA!

Głośniki mozna otworzyć Ich prezentacji za Pomocą jednej z Wieluniu Metod. Dlaczego wiec większość Głośników nieprofesjonalnych rozpocząć przemówienie tymi słowami przyciągające uwagę „Ach, jestem tak w sobie, ah … Um”? Rozpoczynając SWOJĄ MoWe z wypełnieniem Słów takich Jak „ah” LUB „um” niezwłocznie informuje odbiorców, Ze Jestes mówca niekompetentny. W mgnieniu oka, straciłeś wiarygodność Jako mówca, LUB, co gorsza, Jako ekspert w swojej dziedzinie, o Publiczność podjęła zjazd psychiczny. Równie dobrze mozna mówić zrobić pustego Pokoju.

Dlaczego Głośniki z własnym sabotować Swoje przemówienia rozpoczynając w dziesięciu sposób? Aby Proste. Aby dlatego, že nie nie zostały jasno zdefiniowane LUB przygotowane Ich Otwarcia. W związku z Tym, nerwowo szukać Ich ZA do współpracy powiedzieć, Dalej i wypełnić Łuki wagowo Tej niezręcznej ZE słowem wypełniacza, „ah” LUB „um”.

Twoim zadaniem Jako prezenter ma przyciągnąć uwagę słuchaczy i utrzymać JA. Chociaż istnieje Wiele sposobów, ABY otworzyć prezentacjÄ, znalazłem Trzy Sposoby, ABY Być najbardziej skuteczna, zwłaszcza Przy podejmowaniu prezentacji Biznesowych.

1.Enrolling pytania.

Jeden z moich ulubionych sposobów, ABY otworzyć prezentacji JEST oo zapisaniem pytania. Zadawanie pytania z widowni natychmiast dostaje je mieszać. Zadawaj pytania, ktoré sa istotne dla odbiorców. Użyj zamkniętymi pytania, na te pytania, Które mozna odpowiedzieć po prostu tak LUB Nie oznaczał przez podniesioną Reka. Piękno zadawania pytań do JEST, ZE rejestrując SIĘ zaangażować Ich odbiorców zarówno Fizycznego i psychicznego działalności. Pobudzenie Tych dwoch czynności często stwarza większe prawdopodobieństwo, Ze bedzie mozna utrzymać uwagę Widzów w całej prezentacji.

Przygotuj Swoje pytania z wyprzedzeniem i ćwiczyć podnoszenie RĘKI, ABY wyeliminować potencjalne niezręczności PRZED publicznością.
Artykuł napisany przez: