budowa domu dofinansowanie 2016 Ryzyko pustostanów w nieruchomościach komercyjnych LUB Wieluniu jednostek JEST znacznie mniejsza niz pojedynczych inwestycji Najemcy takich Jak domu jednorodzinnym, ponieważ ryzyko pustostanów JEST rozłożona na kilka jednostek.

Na Przykład: Jedno biuro JEST zwolnione z 20 Biur JEST TYLKO 5% powierzchni niewynajętej. Dla Inwestora wielo-jednostkowych, w Tyma 5% pustostanów JEST znacznie mniej traumatyczne finansowo, niz dom jednorodzinny JEST nieobsadzone, A inwestor nieruchomości przeżywa Bardzo bolesny i Kosztowny 100% wakat.

Kolejnym punktem na Rzecz Inwestowania w Nieruchomości Komercyjne Lub Wieluniu jednostek JEST JEST mniejsza konkurencja oo innymi inwestorami. Aby dlatego, že niektórzy inwestorzy Nie Sa wygodne w większych inwestycji, takich Jak mieszkania, Mobile Home Park, budynek biurowy, detaliczny centrum Gazy, LUB kompleksu Przemysłowego. Te rodzaje większych inwestycji w Nieruchomości SA Poza strefę komfortu Wieluniu narodów.

budowa domu dofinansowanie 2016

Paradoksalnie właściciele komercyjnych LUB wielo-jednostkowej Nieruchomości SA Zwykłe bardziej elastyczne kupowane. Wielu Jednostka sprzedawców nieruchomości nie nie SA tak emocjonalne Przy Sprzedaży swojej Własności. Sprzedaż większość właściwości Wieluniu jednostek, takich Jak biurowiec, handel detaliczny centrum Gazy, LUB kompleksu Przemysłowego, aby po prostu decyzja biznesowa.

Handlowych LUB wielu urządzeń sprzedających Nieruchomości SA w ramce Biznesowego umysłu. Łączenie wielu urządzeń sprzedających Nieruchomości SA bardziej prawdopodobne, ABY Zrozumieć mogę zgodzić SIĘ na prośbę Kupującego ani dla 100% finansowania sprzedający, LUB wtórny częściowym Sprzedawca finansowania. sprzedających te Moga zgodzić SIĘ na częściowe Sprzedającego okresy przeszłe finansowania, takich Jak drugiego kredytu hipotecznego LUB drugiego Zaufania czynu za pożyczkodawcy instytucjonalne Pierwszego zastawu. [W Kanadzie, JEST powszechnie określany Jako „dostawcy finansowania Take-back”.]

Artykuł napisany przez: