budowa domu do 200 tys

Istnienie LLC JEST trwałym i nie nie kończy SIĘ ZE śmiercią wraz JEJ członków.

Jakie Błędy, ktorých należy unikać KONFIGURACJA LLC:

1.Start bez budżetu. Konieczne JEST włączenie budżetu na utworzenie LLC, Która obejmuje opłat za zgłoszenia, opłaty na Utrzymanie LLC (wagowo powyżej tygodnia Maryland działu oceny opodatkowania i Wymagane 300 $ rocznej wpłaty TYLKO utrzymać LLC w Dobrej kondycji), opłaty, Które księgowego pobiera dodatkowych na Koniec Roku złożyć podatki , Niektórych Panstwa wymagają Być LLC publikowane i moze by Być Bardzo kosztowne (NP wag Nowym Jorku moze kosztować kilka tysięcy dolarów, ale Maryland Nie wymaga publikowania w ogóle), początkowa wymóg wkładu Musi zostać spełnione, roczna opłatę do agenta rezydenta, oddzielne opłaty bankowe moze Być pobierana na konto firmowe Jak czeki, miesięcznych opłat za Usługi.

2.Neglect ABY sprawdzić dostępność nazwy. Żartach do Absolutnie niezbędne w celu sprawdzenia dostępności nazwy dla LLC przed złożeniem í uiszczeniu opłaty, Które Moga Być bezzwrotna! Nie TYLKO, jeśli plik Dokumentów do wil prawdopodobnie MAJA TAKA SAMA nazwę, Gdzie Tytuł przechodzi NA własność LLC i moze stac SIĘ problemem.

3.Always wynająć adwokata. Nie JEST Prawda, ZE TYLKO adwokat moze złożyć Dokumenty i napisać Dokumenty. Kazdy moze zostać zakwalifikowany zrobić złożenia w imieniu LLC, aw Wieluniu przypadkach Nie ma konieczności płacenia honorariów adwokackich.

4..Neglect Dokumenty inne urządzenia. Aby Musi Być sprawdzana Co Jest Wymagane formalności i Musi zostać złożone w każdym powyżej tygodnia, A Twoim zadaniem JEST, ABY sprawdzić, nawet jeśli wynająć profesjonalnego, aby zrobić dla Ciebie.

5.Contribute Wiele Caputal-Moze Nie Być Dobrym pomysłem. Kazdy stan ma minimalnej kwoty wymaganej zrobić przyczyniła SIĘ zrobić LLC. TYLKO TA ILOŚĆ LUB CO trzeba konieczne JEST przyczynianie SIĘ, bo jeśli trzeba wypłacić Pieniądze staje SIĘ podział Kapitału, Który JEST podatnikiem wydarzeniem w oczach IRS.

Artykuł napisany przez: