budowa domu pod klucz W większości przypadków kwota oszustwa przekracza tysięcy dolarów. Wiec bez adwokata większość instytucji Finansowych SA niechętne, ABY Po prostu usunąć opłaty. CO moze potrwać kilka tygodni, miesiecy LUB nawet lat, ABY walczyć na własna reke! Wiec jeśli Masz problem z kradzieżą tożsamości, Teraz Masz problem prawny. Przywrócenie JEST jedynym rozwiązaniem na kradzież tożsamości!

3. Jakie Sa Sposoby Złodzieje SIĘ dane osobowe?

1. śmietnika diving- Złodzieje kradną informacje W oo Roboty papierkowej, Które Nie zostały prawidłowo usunięte. Moga wyłom kosza, dumpsters spółki, LUB nawet miejskim wysypisku szuka Informacji osobistych.

2. Phishing i Pretexting- SA Podobné Metody kradzieży tożsamości. Pretexting Gdzie Człowiek udając SIĘ z legalnej Firmy, TAKIE Jak Firmy ubezpieczeniowej, zadzwoni i postarać SIĘ, ABY sprawdzić Swoje Numery kont LUB nawet SSN. Phishing żart w zasadzie taka sama, z wyjątkiem złodzieja wyśle ??Ci e-mail, o nie nie dzwoni.

3. Łopatka surfing- Aby Gdzie złodziej bedzie wyglądał na ramieniu podczas dokonywania transaction w bankomacie Na Przykład. Moga nawet korzystać z Urządzeń, takich Jak telefony komórkowe, ABY nagrać CIĘ bez twojej Wiedzy.

4. Social Network Websites- choc większość dorosłych SA ostrożni publikowanych Informacji na stronach takich Jak MySpace, kilku nastolatków, A nawet niektórych nieświadomych dorosłych umieścić Ich duszami na ryzyko kradzieży tożsamości codziennego. Złodzieje tożsamości znaleźć nazwy, adresy, o Uprawniona nawet Miejsc na popularnych stronach i używać Ich zrobić popełnienia kradzieży tożsamości.

5. Udostępnianie plików i Peer to Peer Software Ludzi uzyskujących Dostęp zrobić plików Muzycznych Mieć rowniez Dostęp zrobić innych plików na komputerze.

6. Bogus Praca Offers- Złodzieje umieści Fałszywe Ogłoszenia o prace i Ci wypełnić wniosek, W TYM Numer Ubezpieczenia Społecznego.

Artykuł napisany przez: