budowa domu dokumenty 2016

Co jest istotne, ABY wiedziec PRZED utworzeniem LLC?

Imię. Twoja firma powinna Być w imię swojej LLC. Większość kancelarii nazwać przez LLC ulica, Na Przykład 17 Lexington Ave LLC … Wolę nazwać Ich liczby mnogiej i nazwy Ulic TYLKO bez St..Ave..Ct.etc Dla przykładu 17 Lexington LLC. To Jest Po Prostu łatwiejsze zrobić zapamiętania i krótsze pisać. Gdy pojawi SIĘ szereg LLCs utworzonych zaczyna SIĘ mylące, Który z Nich byl św LUB Ulica LUB Ave, A poprawna pisownia JEST LLC niezbędna w Absolutnie Wszystko, współpracy robisz.

budowa domu dokumenty 2016

Sprawdzanie nazwy dostępność. PO wybrać nazwę, trzeba sprawdzić dostępność nazwy z Sekretarzem Stanu Urząd. W Wieluniu stanach mozna zrobić on-line, A jeśli pójdziesz zrobić Sekretarz Stanu biura, aby sprawdzić Moga TAM DLA CIEBIE. Lubię chodzić osobiście złożyć Randki formalności TYLKO dlatego, že moze zrobić Wszystko tam i uzyskać Randki Dokumenty w rękach Tego samego Dnia. W powyżej tygodnia MD kosztuje dodatkowo za expediated Usługi, ALE wARTo zwrócić, bo trzeba zrobić SIĘ własnego Konta Bankowego í Wszystko zostało wyjaśnione Od razu.

ARTYKUŁY Organizacji. Statut Organizacji JEST nazwa Dokumenty, Które zawierają liste członków i kierowników LLC. By Nie Musi Być Zarejestrowany wag państwie, przynajmniej wagowo MD í NY.

budowa domu dokumenty 2016

ZAREJESTROWANY AGENT LUB rezydującego . LLC wymaga agenta rezydenta służyć w imieniu LLC. Aby Moze Być podmiot gospodarczy LUB osoba, Która znajduje SIĘ W powyżej tygodnia, w ktorým został utworzony LLC. Na Przykład, jeśli mieszkasz w powyżej tygodnia Nowy Jork, mozna wymienić Swoje Nazwisko i Adres Jako zarejestrowanego agenta LUB wynająć firme zrobić reprezentowania LLC. powstaje Jeśli LLC w innym Kraju, konieczne JEST posiadanie zarejestrowanego agenta w TYM powyżej tygodnia.

Organizatorem LLC. Członkowie LLC LUB kogoś upoważnione zrobić rejestracji LLC.

Artykuł napisany przez: